Adventní seznámení s DEVĚTSILem

04.12.2023

Již v pátek 8. prosince v 9 hodin startujeme bezplatné 40minutové online seznámení s tříměsíčním tréninkovým kurzem psychické odolnosti DEVĚTSIL. Reagujeme tak na mnoho otázek, které vás v souvislosti s kurzem napadaly. Představíme kurz a taky samy sebe, odpovíme na vaše otázky a nabídneme jeden konkrétní tip. Zaregistrujte se na www.learninghub.cz/devetsil a udělejte si malé adventní zastavení v předvánočním shonu. 

Celý tříměsíční tréninkový kurz DEVĚTSILu začíná 9. ledna 2024 v 17 hod. A co přesně v něm získáte?

  • Získáte inspiraci, jak se vyrovnávat se změnami, emocemi, stresujícími situacemi.

  • Získáte individuální plán rozvíjení své dlouhodobé psychické odolnosti, spolu s konkrétními technikami a doporučeními pro rychlý přenos do praxe a zvýšíte svou osobní efektivitu a stabilitu uprostřed změn.

  • Zastavíte se v každodenním shonu a podíváte se na věci více z nadhledu, zmapujete si své zdroje energie a budete je více vědomě využívat.

  • Poznáte, jak se mysl – emoce – tělo navzájem ovlivňují a jak toho můžete účinně využít pro řízení sebe sama a pro podporu svých zdrojů energie.

  • Dozvíte se o projevech syndromu vyhoření a jak vyhoření předcházet.

  • Přístup do bohaté členské zóny autorského programu DEVĚTSIL.

Tréninkový kurz je veden interaktivní formou v lektorském tandemu zkušených lektorek, akreditovaných kouček a autorek knih o osobnostním rozvoji Mgr. Hany Vykoupilové, Ph.D. a PhDr. Anity Crkalové.

Trénink sestává z 5 online lekcí "naživo" a emailové podpory v mezičase. Každá lekce trvá dvě hodiny a nabízí prostor pro porozumění devíti silám, osvojení si tipů pro jejich trénink, sdílení a vzájemnou podporu.

Podívejte se na více informací a přihlaste se na https://www.learninghub.cz/devetsil_zakladni-online/

Dnes se loučíme s pozdravem "Nespěchejte, zastavte se a dočerpejte svých devět sil. Jenom tak budete moci o Vánocích obdarovat sebe i druhé."

Zpět na AKTUANITY.