Inspirujte se s radostí!

CO VÁS ZAJÍMÁ?

KOUČOVÁNÍKURZY A SUPERVIZE S INVENCÍ

Zajímá vás koučováníNebo chcete zkonzultovat své téma a získat další pohled na svou situaci? Chcete se inspirovat při on-line nebo prezenčních kurzech osobnostního rozvoje? Hledáte zajímavé formy rozvoje a stmelování svého týmu? Máte zájem o knihy o typologii osobnosti nebo máte rádi citáty? Jste kouč, mentor, lektor a hledáte svého supervizora?


ONLINE PROGRAM "CESTA ZA POKLADEM"

Láká vás individuální forma seberozvoje podle vašich časových možností a online formou?

Chcete prohloubit sebepoznání, objevit své silné stránky a smysluplně je využívat při své plavbě životem?

Vydejte se na cestu "objevování pokladů".


Zajímá vás psychická odolnost a možnosti jejího rozvíjení? Chcete posílit svou stabilitu v čase neustálých změn a najít svých devět sil, ze kterých sestává dlouhodobá psychická odolnost?

Přijměte pozvání do originálního programu dlouhodobé psychické odolnosti, konaného v prezenční i online formě.


SEBEPOZNÁNÍ A KOUČOVACÍ VÝCVIKY

Zajímá Vás, k jakému osobnostnímu typu patříte? Jaký vliv má Vaše typologie na komunikaci,  týmovou práci,                  na time management a zvládání stresu? 

    Chcete se stát profesionálním koučem?


SÍLA A KOUZLO METAFOR

Sílu a kouzlo metafor přírody můžete ochutnat v sebekoučovacím programu, který vytváříme s kolegyní Simonou Dosedělovou. Program sestává z krátkých videí a pracovních listů pro seberozvoj a jsou vám k dispozici zdarma ZDE.


UMĚNÍ A ŘEMESLO VORAŘSTVÍ

Zajímá vás téma voroplavby? Nechte se inspirovat řemeslem, které vyžadovalo rozsáhlé znalosti a zkušenosti, vnímání moudrosti přírody, týmovou práci, velkou fyzickou zdatnost a psychickou odolnost. Chcete si přečíst knihy o vorařství nebo mít přehled o dění v udržování tradice vorařství?