Mapování DEVĚTSIL pro personalisty

06.04.2022

Zvu všechny HR profesionály a lídry na bezplatný hodinový praktický workshop o rozvoji psychické odolnosti 8.4.2022 nebo 22.4.2022. Proč? Resilience neboli psychická odolnost je základním termínem současné doby, a to jak na úrovni každého jednotlivého člověka, tak na úrovni organizace jakékoli velikosti. Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), největší britská organizace sdružující profesionály z oblasti human resources (HR), zveřejnila v poslední době několik studií, které ukazují, jak důležité je rozvíjet resilienci u zaměstnanců a jak klíčovou roli hrají v celém procesu HR profesionálové, linioví manažeři, seniorní manažeři a vůbec všichni lidé na jakékoli úrovní vedení.

CIPD navrhuje možné postupy, jak psychickou odolnost trénovat. Za základní startovací bod považuje rozvíjení sebe-uvědomění, schopnost kritické reflexe, cílený odpočinek a všímavost neboli mindfulness. Jsem proto ráda, že spolu s Hanou Vykoupilovou stojíme za ryze původním "produktem" v oblasti psychické odolnosti DEVĚTSIL, který obsahuje všechny uvedené aspekty. Program je vystavěný na uvědomění, osvojení a praktickém využívání 9 sil: síly těla, mysli, všímavosti, vizualizace, emocí, vztahů, rovnováhy, rituálů a akce. Je zaměřený jak na individuální klienty, tak také na organizace. Pokud jste tedy personalistky či personalisté, lídři na jakémkoli stupni řízení organizace či majitelé firem, jednoduše klíčoví lidé pro rozvoj resilience, zveme vás zdarma na online workshop Devětsilu MAPOVÁNÍ, na kterém proniknete do koncepce DEVĚTSILu a zmapujete si psychickou odolnost. Workshopy pořádáme v termínech 8.4.2022 od 12 do 13 hodin a 22.4. od 14:30 do 15:30. Více informací o workshopu s možností přihlášení je dostupných ZDE

Specifické informace o DEVĚTSILu pro firmy jsou dostupné tady: www.learninghub.cz/devetsil-firmy. Podrobné informace o celkové koncepci DEVĚTSILu jsou dostupné zde: www.learninghub.cz/devetsil.